SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA PREJ 53M2 TE QAFA ```
Çmimi :
€56,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:15
ID e produktit :
62305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA PREJ 53M2 TE QAFA MBRAPA QEBABTORES PARTIZANI
BANESA SHITET E MOBILUAR DHE GJINDET NE KATIN E 6


QMIMI-56900€


Kërkimi i Merrjep: Çfarë kërkon?, shtypni “pronaplus” pastaj "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
TE QAFA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »