SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA TE PARKU I QYTETIT PREJ 65M2 ```
Çmimi :
€69,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:55
ID e produktit :
62306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Madhësia e banesës është 65 m2 ; Në përbërje të: 1 Mega Sallon ditor; 1 Kuzhinë komplet; 1 Dhomë gjumi ; 1 Korridor; 1 Banjo (banjo është me vaske); 1 Ballkon; Banesa është në katin e I-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.

Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern. Banesa shitet komplet e mobiluar me ketë Çmim.

QMIMI-1075€/M2


Tek kërkimi i Merrjep: Çfarë kërkon?, shtypni “pronaplus” pastaj "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
TE PARKU [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »