SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA PREJ 35M2 NE ULPIANE AFER SOLITERAVE ```
Çmimi :
€38,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:28
ID e produktit :
62308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA (Garsonjer) PREJ 35M2 NE ULPIANE
BANESA GJINDET NE KATIN E 5 DHE ESHTE E RENOVUAR TERSISHT
KA 1-DHOM DITE DHE 1-KUZHIN TE NDAR PLUS 1-BANJO

QMIMI-38000€/m2

Tek kërkimi i Merrjep: Çfarë kërkon?, shtypni “pronaplus” pastaj “KËRKO” dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
ULPIANE AFER SOLITERAVE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »