SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA PREJ 74M2 NE LAGJEN MATI 1 ```
Çmimi :
€690.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:58
ID e produktit :
62309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE MATI 1 NE NDERTIM E SIPER
OBJEKTI OSHT PALNIFIKUAR TE PERFUNDOJ NE MAJ 2015
BAMESA KA 74M2 GJINDET NE KATIN E 2 e KTHYER NGA LINDJA
KA 2 DHOMA GJUMI ,PLUS SALLON ME KUZHIN .BANJO ,SHPAJZ ,TERAS

QMIMI 690€ /M2

Tek kërkimi i Merrjep: Çfarë kërkon?, shtypni “pronaplus” pastaj "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
MATI 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »