SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në Shitje
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:13
ID e produktit :
62323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitët banesa në katin e parë me 92 m².

Banesa posedonë : Sallon , kuzhinë ,dy dhoma gjumi,një banjo dhe dy ballkona.

Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.

Dyert prej druri dhe dritaret plastik.

Banesa posedon infrastruktur te plot me izolim te veqant dhe nxemjet qendrore.

Çmimi i banesës është 55.000€

Banesa gjendet në lagjen Iliria.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »