SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne Qender te Prizrenit!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2006
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
62330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2006, posedon dokumentet e nevojshme te pronesise,
ka oborr,gjelbrim, vend per parkim.

Shtepia eshte dy kateshe, po ashtu ka tavan katin dhe podrumin. Posedon nxemje qendrore, me dru, nafte dhe rryme.

ne katin e pare eshte banjo-tualeti,salloni apo dhoma e ndejes me dhomen e ngrenjes, ku bashkohet edhe kuzhina,ndersa ne katin e dyte jane 4 dhomat e gjumit, nje tualet dhe nje banjo.

po ashtu ne holin e katit te dyte gjindet para dhome per qendrim ditor.

shtepia gjindet ne lagje ku ka gjelbrim,qetesi,dhe prane shkolles fillore "MATI LOGORECI" ose ish 17 Nentori.
Informata rreth publikuesit
Blerina
Prizren
049101018
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »