SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKA PREJ 80 ARI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '15
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
62349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shes tokën prej 80 ari në fshatin Gmicë,(Komuna e Dardanës).
- Toka eshte 13 km larg nga Dardana.
- Toka është afer rrugës kryesore dhe është e përshtatshme për ndërtimin e objekteve të ndryshme.
- Qmimi i arsyeshëm.
- Për info: 044 603 168 - VIBER +37744686671
- Flm për mirkuptim..
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Fshati Gmicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »