SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA - REZIDENCA LUKSOZE 450m2
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
62380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia-rezidenca luksoze ne Viti shtepia eshte tri 3 katëshe me 450m2 dhe me 9 ari truall.Shtëpa është ndërtim i ri, e punuar me material të forte dhe cilsor,

Shtepia ka nxemje qendrore me dru dhe me rrym me mundsi te lidhjes edhe me pilet.

Kati 1 - (Përdhesa) është lokal 80 m2 , dhe ka nje garazhe

Kati 2 - Përmban 2 Sallona, 1 kuzhine me trepezari, 1 dhomë gjumit , 1 Shpajz, 1 Banjo, si dhe 3 Ballkona

Kati 3 - Permban 5 dhoma gjumi, 2 Banjo dhe 1 Ballkon

Oborri është i rregulluar me kubëza betoni (kocka), i rrethuar me muri dhe posedon 2 Garazha jasht shtepise.

Shtepia ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi : €350.000 ( i diskutueshëm ) VETEM BLERESIT SERIOZ MUND TE LAJMEROHEN MOB: 044 91 7777 dhe 045 886 591
Informata rreth publikuesit
Luan
Viti
045886591
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »