SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET ME QIRA SHTEPI EKSKLUZIVE E MOBILUAR NE SHKABAJ ```
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:46
ID e produktit :
62541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET ME QIRA SHTEPI E MOBILUAR EKSKLUZIVE ME SHUME HAPESIRA DHE E PAJISUR ME TE GJITHA.
LOKACIONI: SHKABAJ
QIRAJA: 600€

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
SHKABAJ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »