SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Ulpiane (te Mozarti)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
62604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i baneses:
-Kati:1
-Renditja:3 dhoma dhe banjo.E pershtatshme per sherbime afariste.


Mob:045/691 690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
te Mozarti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »