SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 266m2, në 3.75 ari truall, Kodrën e Trimave
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar
Madhësia :
266 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
62607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 266m2, në 3.75 ari truall, perballe Stacionit te Policise në Kodrën e Trimave. Shtëpia është ndërtuar para 7 vjetëve dhe është e rregulluar bukur si mbrenda ashtu edhe nga jashtë, oborri me gjelbrim, rrugica etj. Shtëpia përbëhet prej podrumit dhe 2 kate banim.
- Përdhesa: podrum, garazha
- Kati i parë: sallon, kuzhine, trepezari, dhoma gjumi, ballkona, banjo.
- Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, ballkona, banjo.
Shtëpia ka dokumentacion të rregullt.
Qmimi me mobile është 125.000 euro, i diskutueshëm.
Pranohet ndrrim me banese apo veture dhe pjesa tjeter te gatshme.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »