SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj me qira zyrën në bulevardin Bill Clinton në Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '15
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
62630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj me qira zyrën në bulevardin Bill Clinton në Prishtinë.
Zyra gjendet në katin përdhes me 4 dhoma, banjë dhe korridor. Zyra ka kuadraturë prej 75 m2.
Zyra ka parking për 1 veturë.
Objekti në të cilën gjendet zyra është me kompani ndërkombëtare. Objekti gjendet në udhëkryq dhe ka mundësi shumë të mirë reklamimi.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044353048
Rr. Bill Clinton Nr.36 Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »