SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sofali, shtepia 350m2 + objekt afarist 1.000m2- Ecoimpex
Çmimi :
€550,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
62672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sofali, shitet shtepia 350m2, etazhes B+P+1+NK, me objekt afarist prej 1000m2 dhe 10 ari truall. Shtepia dhe objekti afarist jane rregulluar dhe mobiluar dhe posedojne vend per parkimin e 10 veturave. Çmimi komplet: 550.000 euro, pranohet kompensimi 40/50%, apo me keste dhe atehere çmimi eshte 600.000 euro. Te dy patundshmerit leshohen edhe me qira: objekt afarist per 2.000 euro/muaji, kurse shtepia 1.500 euro/muaji. Tel.045/50 20 40. Shifra: 19/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »