SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sofali, shtepia 300m2 me 5 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
62690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sofali, shitet shtepia 300m2, etazhes P+2 me truall prej 5 ari. Shtepia eshte e pa kryer. Perdhesa dhe kati i pare kane nga 1 sallon, 1 dhome dhe nga1 banjo, kurse kati i dyte ka 4 dhoma dhe teracat. Çmimi: 200.000 euro. Tel. 045/ 50 20 40. Shifra: 41/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »