SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe III shtepi me 4 ari - ECOIMPEX
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
ID e produktit :
62702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Taslixhe III, shitet shtepia etazhes B+P+1, me bodrum prej 14m2, garazhe 24m2 dhe truall prej 4 ari. Shtepia eshte e banueshme. Çmimi: 280.000 euro. Tel.045/ 50 20 40. Shifra: 1140
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »