SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe II, shtepia 300m2 me 4 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€285,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
62708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Taslixhe II, shitet shtepia siperfaqes prej 300m2, etazhes B+P+2, me 2 garazha dhe truall prej 4 ari. Çmimi: 285.000 euro ose nderrim me banese + dallimi. Tel.045/ 50 20 40. Shifra: 1775
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »