SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe I, shtepia 800m2 me 5,50 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€750,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
62714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Taslixhe I, shitet shtepia siperfaqes prej 800m2, etazhes B+P+3, me bodrum prej 60m2, me 4 garazha dhe truall prej 5,50 ari. Shtepia eshte me leje, e kryer dhe e banueshme. Çmimi: 750.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1804
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »