SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe II shtepia 160m2 me 1,17 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
62718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Taslixhe II, shitet shtepia siperfaqes 160m2, etazhes P+1, me 2 teraca dhe truall prej 1,17 ari. Çmimi: 160.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1863
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »