SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe, shtepia 90m2 me 4 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
62732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Taslixhe, shitet shtepia siperfaqes 78m2, por faktikisht ka 90m2, etazhes B+P, me garazhe dhe truall prej 4 ari. Shtepia eshte bukur e rinovuar. Çmimi: 280.000 euro. Tel. 045/50 20 40. Shifra: 1926
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »