SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe II, shtepia 300m2 me 5,50 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
62733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Taslixhe II, shitet shtepia 300m2, me leje, e banueshme, me garazhe dimensioneve 2m x 30m, dhe me truall prej 5.50 ari. Çmimi: 300.000 euro. Tel.045/ 50 20 40. Shifra 7/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »