SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe I shtepia 550m2 me 5 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€550,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
550 m²
ID e produktit :
62734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Taslixhe I, shitet shtepia prej 550m2, etazhes P+2, me lokal prej 40 m2, dhe truall 5 ari (ne shfrytezim ka + 1.5 ari). Çmimi: 550.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 4/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »