SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe I shitet shtepia me pak oborr- ECOIMPEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
ID e produktit :
62735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tasilxhe I, shitet shtepia etazhes P+2, me garazh 90m2 dhe pak oborr pas shtepise, i rregulluar bukur. Shtepia ka nxehje qendrore, kamera, alarm, rezervuar te ujit prej 1000 l, dhe pamje fantastike ne qytet. Çmimi sipas marreveshjes. Shtepia leshohet edhe me qira. Tel.045/50 20 40. Shifra: 27/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »