SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe I shiten 2 shtepi me 3 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€700,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
62748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Taslixhe I, shiten 2 shtepi, njera 450m2 (B+P+2) dhe tjetra 250m2 (P+1+NK), me truall prej 3 ari. Çmimi: 700.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra 30/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »