SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vneshta, shtepi 850m2 me lokal 130m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€270,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
850 m²
ID e produktit :
62751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vneshta, shitet shtepia 850m2, etazhes B+P+4, me bodrum prej 30m2, lokal 130m2 dhe truall 3,90ari. Shtepia eshte me leje, e re. Çmimi: 270.000 ose nderrim me banese 1 dhomshe + dallim. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1757
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »