SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vneshtat shtepia 400m2 me 4,12 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
62762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vneshtat, shitet shtepia siperfaqes prej 400m2, etazhes P+2+NK me truall prej 4,12 ari. Shtepia eshte shumë e bukur dhe extra e ndertuar. Çmimi: 250.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1949
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »