SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vneshta, shtepia 300m2, me 2 hyrje dhe 3,5 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
62764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vneshta, shitet shtepia e re, me dy hyrje, siperfaqes prej 300m2, etazhes P+2+NK, me garazhe, dhe truall 3,5 ari. Çmimi: 140.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 10/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »