SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kolevice e Re, shtepia 100m2 me 4 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
62765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kolevice e Re, shitet shtepia prej 100m2, etazhes B+P+1, e kryer dhe e fasadume. Ka truall prej 4 ari. Çmimi: 85.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1902
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »