SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kolevice e Re, shtepia 370m2 me 7,70ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
370 m²
ID e produktit :
62766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kolevice e re, shitet shtepia prej 370m2, etazhes B+P+2, me bodrum prej 70m2 dhe truall 7,70 ari. Shtepia eshte e kryer dhe e banueshme. Çmimi: 140.000 euro. tel.045/50 20 40. Shifra: 27/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »