SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti
Çmimi :
€800,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
62813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti ka 800m2.Gjendet ne hyrje te parkut Germia.
Ka 3 ari parking,ndersa ne 3 ari tjer esht e shtrir objekti,gjithsej 6 ari. Ka trafon e vet me kapacitet prej 400KW
Ka rezervuar uji 1500l...Nxehet me nxemje qendrore dhe me oxhak.
Objekti eshte i pajisur me leje ndertimi ,edhe i ndertuar ne zone te urbanizuar.
Kati i 1 dhe 2 jane lokale 600m2 ndersa kati i 3 dhe i 4 jane te mobiluara per jetes ,kan nga 100m2 secila
Objekti shitet me cmim prej 800,000 ose mund te leshohet me qera(cmimi i negociushem varesisht nga oferta qe behet)
Ne shitje mund te behet nje pjes e shumes me kompenzim ,pjesa tjeter me te holla.
Per vizit te objektit ose per informata me te tutjeshme telefononi ne numrin 044/917-050
Informata rreth publikuesit
Desidiat
Prishtinë
044917050
Germi.Hyrje te parkut Germia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »