SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka afer Airoportit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
ID e produktit :
62823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes token ne sllatin afer airoportit toka ka gjithsejt 74 ari dhe ka dalje ne rrugen e airoportit
Informata rreth publikuesit
Sead
Fushë Kosovë
044340598
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »