SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
62835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i diellit (perball qendres tregtare) ne Prishtine. Banesa posedon 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine, 1 trapezari dhe 2 banjo.
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
044 762 071
Bregu i diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »