SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten 10 ari truall
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '15
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
62837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten 10 ari truall ne rrugen magjistrale Prishtine-Gjilan, respektivisht ne hyrje te Gracanices. Trualli eshte shume i pershtatshem per banim, por edhe per zhvillim bisnesi, pasi shtrihet perskaj rruges kryesore. Trualli shitet nga pronari dhe ka dokumentacion te rregullt..
Informata rreth publikuesit
shkelzen
Prishtinë
044 234 842
magjistralja Prishtine-Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »