SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET ME QIRA SHTEPI AFER AMBASADES ZVICERANE MUHAXHER```
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:27
ID e produktit :
62852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET ME QIRA SHTEPI E MOBILUAR ME SHUME HAPESIRA DHE E PAJISUR ME TE GJITHA. PERHDESA:SALLON DHE DHOME KATI 1: TRI DHOMA GJUMI, DY BANJO, NGROHJE QENDRORE.
LOKACIONI: LAGJE E MUHAXHEREVE
QIRAJA: 600€+SHPENZIMET OSE 750€ PAUSHALL.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »