SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat ne shitje ne lagje te re Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
6292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHiten banesat prej katit II deri ne katet me te larta me keto dimenzione
77 m²
78 m²
90 m²
93 m²
94 m²
Banesat gjenden ne Ferizaj-lagja e re afer nderteses se Vizionit 1
banesat jane te gatshme per banim. kane leje ndertimi dhe pranim teknik
ketu kini nje zgjedhje me te lehte sepse mund te bleni banesen me nje perqindje dhe te shtini hipoteke qe te beni pjesen tjeter te pageses....
banesat kane dhe garazhe extra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »