SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ekskluzive 122m2, kati 5-te, lagje e Spitalit
Çmimi :
€137,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
122 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
62962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ekskluzive 122m2, ne katin e 5-te, ne lagjen e Spitalit. Banesa eshte moderne, e rregulluar ekstra, ofron kushte shume te mira jetese, ka ujin 24ore, nxemjen qendrore me rryme dhe pelet. Shitet me mobilje. Ka kete renditje hapesirash
- salloni me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- banjo
- toalet
- depo
- koridor
- 2 ballkona
Banesa ka sigurim dhe monitorim me kamera 24 ore, poashtu edhe garazhen. Qmimi eshte 137.000 euro komplet me mobilje dhe garazhe, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »