SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepija ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
62972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepija eshte me lokal afariste 3 (trre) ari gjithsejt Rr. L.Gurakuqi, te shkolla Zekeria Rexha (te policia e vjeter lagjia e Qylit).
Eshte e banueshme dhe eshte 2 (dy) kateshe, ka oborr dhe garazh.
Per me shum iformata na kontaktoni ne tel. 044-246-322
Informata rreth publikuesit
Shitet
Gjakovë
044246322
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »