SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap urgjent me qira lokalin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '15
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
62975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali i ka 60m^2, dhe eshte kapur me shkollen e mesme(Gjimnaz)
Informata rreth publikuesit
Bajram
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »