SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia prej 460m2 ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
460 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
6302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija ne periferi te qytetit, rruga e Gremes.
Shtepija ka 460m2, sallon+ 2 kuzhina, 6 dhoma gjumi, 4 banjo, shtepija ka 4 ari oborr dhe garazhe.

Shitjen e mundeson agjensioni ndermjetsues ERION.

Numrat kontaktues

045 222 771
045 222 770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »