SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepija me qera ne rrugen Gjilanit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
6309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija me qera ne rrugen e Gjilanit.

Shtepija eshte e mobiluar dhe leshohet me qera per familjare dhe afat mbi 6 muaj.

Shtepija ka sallon+kuzhin, 3 dhoma gjumi, oborr dhe parking, ka hymje te veqante vetem per banore

Per cdo informacion kontaktoni numrat
045 222 771
045 222 770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »