SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
35 ari me objekt 200m2 ne magjistrale Ferizaj-Prishti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
6311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli prej 35ari me objekt, 200m2 ne magjistrale Ferizaj-Prishtine saktesishte ne Llugagji,
trualli ka gjansin rreth rruges kryesore 22metra dhe gjersin 200metra
Vendi gjendet para se mberri ku ndahetn rruget per gadime Gadime dhe LLugagji
kjo ka dhe nje mundesi tjeter sepse mund te behet nderrim edhe me shtepi ne Ferizaj,apo me ndonje truall tjeter 5-10 ari ne Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »