SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje te ndertesat e Vizionit ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
6313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet banesa 65 m2 kati i VII
Ndertesa e vizionit- lagja e re
banesa ka sallon+kuzhin
nje dhome gjumi
teras dhe banjo
e gatshme per banim.
Keni dhe nje perparesi se banesa mund te shitet me marreveshje 30 deri 40 % te behet pagesa ne fillim pastaj me keste mujore shuma deri ne 1500 per qdo kest mujor.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »