SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te komuna vjeter
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
63130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes ne katine epar ndertim i ri te procredit bank afer komunes se vjeter, banesa ka sallon me kuzhin dhe dy dhoma te fjetjes. 044524163
Informata rreth publikuesit
g_lawdim
rruga UCK Prisht [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »