SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë ne shitje ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€77,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
63204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë ne shitje te banesat e Standardi., banesa posedon 69 m2, me 2 dhoma te fjetjes, 1 dhome e ndenjes, 1 banjo, 1 ballkon, 1 koridor

Extra:
24 ore uje sanitar dhe uje te ngrohet, 24 ore rryme (ndertesa ka agregatin e saj ne rast te ndaljes se rrymes ka rryme, uje, lifti punon dhe nxemje punon), banese ideale me te gjitha kushtet dhe me pamje fantastike

Cmimi 77.000 euro.


Kontaktoni:
+381 (0) 38 721 221
+377 (0) 44 819 618
+377 (0) 44 953 033
e-mail: orchide007@hotmail.fr
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »