SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap Banese Me Qera Te Mobiluar Ne Lagjen Mati1,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
63205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap Banese Me Qera te mobiluar ne lagjen Mati 1 , Shume Afer Shkolles fillore "Pavarësia", e ndertuar nga VG Construction. banesa eshte ne katin e 2'të, eshte 81meter katrore, ka:sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo+WC ndaras, shpajz dhe 2 ballkona. ka lift digjital , uje rryme 24ore. banesa eshte e lire prej dates 1mars, mund te vini ta shihni me gjdo kohë. numri i tel/ 044279391 ju faleminderit per mirkuptim.
Informata rreth publikuesit
riton
Prishtinë
044279391
Lagjja mati 1, rr.muharrem fejza [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »