SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BLEJ URGJENT BANESE NE ULPIANE^
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
63207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme banese urgjent ne Ulpiane per nje kliente. Banesa duhet te jete ne perdhese ose me se larti ne katin e Pare. Banesa duhet te jete pa mobilje nga 60 deri ne 80 ben deri ne 100 metra dhe te kete kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-2/3 dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-korridori
f.-terasa.

Cmimi i baneses per meter katrore duhet te jete nga 1000 deri ne 1200 euro, me i larte nuk vjen ne konsiderate.

Pala eshte shume serioze. Pagesa behet menjehere me para kesh!

Te interesuarit le te lajmerohen ne keta numra telefoni;
045 519 555 (viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com

Agjencioni 'Search Estate'
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »