SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli ne shitje, 4 ari (400 m²)
Çmimi :
€36,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
63214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Parcela eshte brenda zonës kadastrale të Prishtinës.
Parcela eshte 300 m. larg nga Xhamia Bledit, te Lagja e Vneshtave, rr.Ardhmëria, ka infrastrukturë te plotë të posa implementume kete vit (uje, kanalizim, rryme dhe e shtruar me kubza) rruga i ka 5 metra gjerësi.


Sipërfaqe prej = (4 Ari) 400 m², nuk ndahet, çmimi i diskutueshëm

Kontakti; 049 144 480 / 044 655418
Informata rreth publikuesit
Pronar
Prishtinë
049144480
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »