SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepija ne shitje ne qender te qytetit perballe Ciaso
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
6328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet shtepija ne qender te qytetit perballe Villa Ciaso shtepija eshte 3 kateshe dhe 180m2
Cmimi sipas marreveshjes
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »