SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap shtëpim me qera në Matin I
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
63291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera shtepin 300m2 ne lagjen Mati I – Rruga B. Shtepia ka 2 dhoma dite, 6 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 3 banjo, 4 ballkona…. Ka ngrohje qendrore individuale, uje dhe rryme 24 ore, sistem te alarmit, te kamerave, kopsht, garazhe dhe komplet e mobiluar. Qmimi esht 1500 Euro i diskutushem !...

045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »