SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN Apartmante / Banesa ne Vlore Shqipri perballe detit
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '15
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
63292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne nje nga bregdetet me te bukura te Shqiperise, ate te Radhimes ne Vlore , shiten apartamente me siperfaqje qe variojne nga nga 62- 80 m2. Apartamentet jane brenda nje kompleksi ndertimi, ne vijen e pare bregdetare me leje te rregullt ndertimi te leshuara nga autoritet perkatese. Pamja nga deti, ndertimi tejet e cilesor e bejne blerjen e nje apartameti nje investim serioz per nje shtepi pushimi ne bregdet. Cmime preferenciale dhe te ndrysheshme ne varesi te pozicionit dhe lartesise.
VENDNDODHJA DHE KOMUNITETI
Zona ne fjale mund te quhet me pak fjale nje nder zonat me te mira te bregdetit te jugut te Shqiperise. Ne masterplanin e bregdetit te jugut te miratuar se fundmi me ndihmen e Bankes Boterore, ne zone do te nderhyhet nga pikepamja infrastukturore dhe aty do te lejohen ndertime te tipit vila te vetmuara ose ne kompleks, pa prishur arkitekturen e gjithe ndertimeve qe dallohen per-rreth.

Cmimi per m2 fillon prej 750 e

www.vlorakonstruksion.com 

Kontakt 00355 69 31 63 393

00355 69 20 96 176

00355 69 73 69 297
Informata rreth publikuesit
Beleraj
Prishtinë
00355693163393
Vlore Radhime [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »