SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap shtëpin me qera në Lagjen Veterrnik
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
320 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
63297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap shtëpin me qera në Veterrnik. Shtepia ka 320m2 dhe përbehet prej pesë dhoma gjumi, sallon, kuzhine, ballkon, tri banjo, uje dhe rryme 24 ore, 3 ari oborr etj.... Per me shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Rr. Dubaj - Veterrnik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »